Bez Wiedźmina można żyć

Gracze dzielą się na tych którzy grali i tych którzy pragną grać w Wiedźmin: Dziki Gon. Moja sytuacja jest w pewnym sensie wyjątkowa. Pograłem 5 godzin  i nie gram. Nie gram bo karta graficzna odeszła wraz z zamknięciem systemu. Na facebooku ktoś pisał, że również słyszał o takim przypadku. Powinniśmy stworzyć sobie grupę wzajemnego wsparcia. Wołałbym po stokroć nie grać wcale niż zasmakować świata a następnie z przyczyn niezależnych stracić możliwość kontynuowania przygody.

sprzatanie-kuchni-bo-wiedzmin-nie-dzialaSą oczywiście jakieś plusy zaistniałej sytuacji. Takie jak na przykład wyszorowana kuchenka. Stałem nad nią odziany w koszulkę z facjatą Geralta, a w tle umilał czas soundtrack pobrany z GOG`a. Pewnie niektóre z utworów można usłyszeć dopiero w sześćdziesiątej, ba, nawet osiedziesiątej godzinie gry. Przez chwilę czułem się tym z przodu. Taaa….

wiedzmin-dziki-gonZ tego smutku wypatrzyłem w zlewie miejsce nadające się na tło zdjęcia z wiedźmińskim medalionem. Co wypatrzyłem to po ukończeniu szorowania zrobiłem. I tapetka jest i w sumie chwilowo nawet zadowolony jestem. Za parę chwil lecę do znajomego zobaczyć gierkę na PS4, a co :).

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *