Fabryka Rapu w piątek


Jeszcze tylko 2 dni do kolejnej imprezy pod szyldem Awantury. Tym razem sprawy potoczyły się trochę inaczej niż zwykle. Zgłosił się do mnie Piotrek (Cypis), a impreza, która będzie miała miejsce w piątek to w dużym stopniu jego inicjatywa. Awantura oczywiście też zrobi swoje.
Na razie powstał plakacik, na którym za czcionki robią tagi Wikza. Całość poskładana była w Inkscape, a koncepcją było przedstawienie Fabryki Rapu, która jest w stanie wszystko wokół zadymić. Do wykonania użyłem stare, nie wykorzystane grafiki. Wstawiłem słońce, z projektowanej wcześniej koncepcji logo klubu literackiego. Do tego ratusz z starej i brzydkiej wersji logosa gryfow.info. Pododawałem trochę tu i ówdzie no i plakat jest :D.
Potem w trasę z wydrukowanymi plakatami ruszył Cypis. Z tego co wiem, cały Lubań jest oklejony. Trochę gorzej sprawy mają się w Gryfowie, ale na miasto jutro pójdzie jeszcze jeden, dodatkowy rzut posterów.
Przedwczoraj niesamowitą niespodziankę sprawił Filek. Zadzwonił on do Majka i powiedział, że możemy wziąć jego stary, zbunkrowany u znajomego, sprzęt. Gdy zobaczyłem co nam zostawił kopara mi opadła. Piątkowa impreza będzie testem nowych akcesoriów. Ogólnie mówiąc, następne imprezy od strony technicznej będą mogły być o wiele profesjonalniejsze.
Teraz pozostaje odliczanie do piątku. A potem znów mega zamieszanie przed imprezą i mega męczące sprzątanie po imprezie. W zamian będzie fajnie, a zarobiona kasa trafi na pomoc w rehabilitacji Michałka Gumieniaka :).

Jeśli ktoś by chciał, plakat, w wersji na pulpitową tapetę:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *